Nike Zoom Kobe 1 81 pikë PE 10 vjetori

Anonim

Nike Kobe 1 81 pikë

Sot shënohet 10-vjetori i ndeshjes me 81 pikë të Kobe Bryant, shpërthimi i dytë më i mirë i të gjitha kohërave me gola.

Për të festuar këtë rast, aplikacioni SNKRS u kthye në kohë për të parë më nga afër Nike Zoom Kobe 1 PE që ishte veshur nga Kobe atë natë.

Në pak më pak se 42 minuta kohë në fushë, Bryant grumbulloi 81 pikë (28 nga 46 nga fusha, 7 nga 13 nga tre, 18 nga 20 nga rreshti) për të udhëhequr të kaluarën e tij në Los Angeles Lakers. mysafirët e Toronto Raptors, 122-104.

Më poshtë mund të shikoni të gjitha 81 pikat e Kobe në vetëm 3 minuta, së bashku me një vështrim prapa në Nike Kobe 1 81 pikë PE . Me Nike Basketball që së shpejti do të nisë publikimet e Nike Kobe Retro, kjo është ajo që do të jetë e lartë në listën e të gjithëve kur të vijë koha.