Sotheby vydraží vzácné tenisky v hodnotě 800 000 $

Anonim

Aukce tenisek Sothebys Scarce Air

Sotheby’s, která je nyní otevřena pro podávání nabídek do 29. března, představuje Scarce Air: online aukci některých z nejvzácnějších a nejžádanějších značek Nike, jaké kdy byly vyrobeny. Vybraný výběr, který představuje 50 ceněných a velmi žádaných tenisek, představuje neuvěřitelnou sestavu vlivů od hudby přes atletiku až po umění a design. Společnost Sotheby’s je hrdá na to, že se stala partnerem předního prodejce tenisek English Sole a představuje tento výjimečný výprodej.

Mezi nejvýznamnější patří podepsaný neshodný Air Yeezy 2 Sample od Kanye Westa, tři různé verze Eminemova „Encore“ Air Jordan 4 a také jeho spolupráce Carhartt, Darke's Gold a Pink Snakeskin Air Jordan 11, „Splatter“ Air Jordan 4 a „Calipari Pack“ Air Jordan 8s, Travis Scott's Purple Air Jordan 4s a Usher's Gold Air Jordan 3, Air Jordan 9 a Air Jordan 11 a mnoho dalších.

Nike Air Yeezy 2 se neshodují

Další velmi omezený pár ze skupiny „Scarce Air“ zahrnuje Gold „Entourage“ Air Force 1, což byl designový koncept jihokorejské umělkyně June Lee, a „Wahlburger“ Air Jordan 4 Marka Wahlberga.

„Nemohli jsme být nadšenější z partnerství s English Sole, abychom představili tuto pečlivě vybranou skupinu extrémně vzácných tenisek, z nichž některé se nikdy předtím neobjevily ve veřejné aukci,“ řekl Brahm Wachter, vedoucí streetwear a moderních sběratelských předmětů Sotheby’s. "Kolekce je pozoruhodně rozmanitá a dotýká se všeho od hudby, přes umění, design a módu... Doufáme, že prostřednictvím této nabídky dokážeme ocenit jedinečnou historii každého z nich."

Zde můžete nakupovat celou aukci Sotheby’s „Scarce Air“. Dražba končí 29. března.

Aukce Sothebys Scarce Air Sneaker

Přečtěte si více